- wydarzenie już minęło.
„W zdrowym ciele – zdrowe Ciele”, czyli ćwiczenia na wesoło
14 maja @ 09:30 - 10:30
Fundacja Przemiany” w zdrowym ciele zdrowe…Ciele” – Zdrowiejemy razem i na wesoło. Każdego dnia robimy krok do przodu. Świat jest coraz piękniejszy, ciało się rozgrzewa, regeneruje. Myśli są coraz pogodniejsze, a endorfiny wzmacniają wątłe, jak dotąd poczucie szczęścia. I o to chodziło!
