Krótkim wstępem – dowiesz się o tym, co najgłębiej we mnie drzemie. Coś, co jest szczere i najbardziej delikatne a zarazem wyzwalające i dające możliwość przemiany – prawda pisana o sobie samej.
Za lekką namową mojej wspaniałej Beatki, która poprosiła właśnie mnie o wsparcie w urealnieniu jej największego marzenia, jestem gotowa pisać tu od czasu do czasu o swoich refleksjach, przemyśleniach i wspomnieniach bazując na Programie 12 Kroków wspólnoty Anonimowych Narkomanów.
Wpis bez tytułu…
Po pierwszym, inaugurującym wyjazdy Fundacyjne wydarzeniu naszła mnie refleksja... - Czy to jest absolutnie dobry pomysł , żeby spotykać się w takich okolicznościach/? Sama z sobą poprowadzę ten dialog... - Nie. Mój proces przemiany wciąż się dzieje i...nie czuję już...
