Uznaję bezsilność.

Tak, jestem uzależniona. Tak, nie wstydzę się tego. To ja. Uznaję bezsilność. O tym w skrócie mówi 1 krok. Odpowiadając na pytania z programu mierzę się sama z sobą. Chcę dzielić się właśnie tym – kawałkiem mojego wnętrza poprzez udostępnianie fragmentów...

Cześć, mam na imię Agata.

Krótkim wstępem – dowiesz się o tym, co najgłębiej we mnie drzemie. Coś, co jest szczere i najbardziej delikatne a zarazem wyzwalające i dające możliwość przemiany – prawda pisana o sobie samej.Za lekką namową mojej wspaniałej Beatki, która poprosiła...